PRISTATYMAS

Prekės gali būti pristatomos Lietuvos paštu, LP Express kurjeriu, LP Express  ar Omniva siuntų terminalais. Siuntos yra išsiunčiamos kiekvieną dieną 15-16h. Tokiu būdu siunta iš pašto ar terminalo paimama tą pačią dieną ir sekančios dienos ryte jau yra kelyje pas gavėją. Gavę apmokėjimą iki 12:00, siuntinys bus išsiųstas tą pačią dieną. Dažnai padaryti pavedimai iki 15h būna taip pat išsiųsti tą pačią dieną.

Lietuvos paštas

Siuntimo kaina skaičiuojama pagal svorį, įsidėję prekes į krepšelį, galėsite matyti kainą. Iki 2kg siunta pristatoma į namus vieną kartą. Neradus nieko namuose, siunta paliekama artimiausiame pašto skyriuje. Virš 2kg siuntą reikia atsiimti jūsų aptarnaujančiame pašto skyriuje.

Dėmesio! Pristatymo trukmė – 2-4 d.d po išsiuntimo.

LP Express kurjeris

Siuntimo kaina yra 3€. Kurjeris bando pristatyti siuntą 3 kartus jums į namus. Pristatymo trukmė 1-2 d.d. Nemokamas pristatymas šiuo būdu galioja, kai minimali krepšelio suma <45€. Negalioja, jei krepšelyje yra 3kg datulių dėžė.

LP Express ir Omniva paštomatai

Siuntimo kaina 2€. Prekės atkeliauja iškart sekančios dienos ryte*!

*Pastaba: matydami apmokėjimą iki 12h, siunčiame tą pačią dieną, todėl kitą dieną siuntinys jau bus terminale. Negalioja sekmadieniais ir švenčių dienomis. Šeštadieniais pristatymas LP Express terminaluose vyksta tik į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Alytus, Šiauliai, Panevėžys). Omniva paštomatai dažniausiai pristato prekes tik darbo dienomis. Dėl nenumatytų kliūčių kartais siuntimas gali užtrukti ir 2 dienas.

Nemokamas pristatymas

0€ paštomatu

Užsakant prekių už 35Eur – galite pasirinkti 0€ paštomatu, užsakymo pastabose įrašykite į kurį paštomatą norite gauti siuntą –  Omniva ar LP Express, taip pat jo adresą. Negalioja užsakant 3kg datules.

0€ kurjeriu

Užsakant prekių už 45€ – galite pasirinkti 0€ kurjeriu. Nepamirškite parašyti pristatymo adreso. Negalioja užsakant 3kg datules.

DĖMESIO! Parduotuvė neatsako už sugadintą, uždelstą siuntą dėl pašto ar gavėjo kaltės.

Prekes išsiunčiame tokiu metu, kad ji kuo greičiau patektų gavėjui ir nepasikeistų jų savybės.

ATSIĖMIMAS VIETOJE

PREKES GALITE ATSIIMTI IR TĄ PAČIĄ DIENĄ! Tiesiog paskambinkite ir susitarsime.

Prekes galite atsiimti iš anksto susitarus telefonu (+3706 7588217 ar el. paštu info@naturaliai.lt ) Vilniuje, J.Balčikonio g. 7 (Technopolio verslo centrai, šalia Ozo parkas)

DĖMESIO! Užsakymas laikomas atsiimti 3 darbo dienas. Jei negalite – skambinkite susitarti, dėl atsiėmimo vėliau.

Atsiėmimo laikas: 10:00 – 21:00 (būtina iš anksto susitarti)

Žemėlapis:

Į viršų